Spedycja i transport

Umów się na wizytę

Promocje i wyprzedaże

Sklep OnLine

Jesteś w:  ceglowscy.pl » Oferta » Spedycja i transport
pasek

Spedycja i transport

Dokumenty do pobrania:
- Certyfikat kompetencji

Dział Transportu i Logistyki firmy Cegłowscy, jest działem powstałym na bazie ponad dziesięcioletnich doświadczeń pracowników logistyki i transportu dużych, międzynarodowych firm logistyczno-transportowych oraz własnej, prowadzonej od 1995 r. działalności transportowo-spedycyjnej.
Doświadczony zespół pracowników realizuje działania na rzecz swoich klientów w zakresie zewnętrznych usług logistycznych oraz transportu i spedycji.
Posiadamy wiedzę i doświadczenie, pozwalające sprostać każdemu wyzwaniu z dziedziny transportu drogowego.  Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania z Państwa strony. Przygotujemy zawsze wyważoną i doskonale przemyślaną ofertę na transport i inne usługi z zakresu logistyki.
Pracujemy w oparciu o zasady rzetelnych relacji z naszymi Klientami , jak i podwykonawcami, kierując się przede wszystkim dobrem wszystkich podmiotów, zaangażowanych do współpracy
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość i wiarygodność, nawet w najtrudniejszych sytuacjach przekazujemy prawdziwy obraz sytuacji. Potrafimy przyznać się do własnych błędów, wyciągać z nich wnioski i wdrażać akcje korygujące.     

W ramach oferowanych przez naszą firmę usług organizujemy:
  • Transport samochodowy całopojazdowy FTL - międzynarodowy i krajowy
  • Konsolidację przesyłek – ładunki częściowe i drobnica (LTL)
  • Transport przesyłek przestrzennych do 120m3
  • Transport w temperaturze kontrolowanej szerokiej gamy ładunków
  • Transport przesyłek niebezpiecznych (ADR)
  • Dostawy just-in-time
  • Przeładunki, składowanie i dystrybucję
  • Kompleksową obsługę logistyczną (magazynowanie, konfekcjonowanie, dystrybucję i inne usługi)

Główną domeną naszej działalności w ramach spedycji drogowej jest chłodniczy transport całopojazdowy. Na tle konkurencji wyróżnia nas wysoka jakość usług – nasi spedytorzy to doświadczeni specjaliści, którzy potrafią reagować odpowiednio na wszelkie nietypowe sytuacje. Korzystamy z usług stałych, sprawdzonych przewoźników, którzy potrafią spełnić nasze wymagania odnośnie jakości taboru i poziomu współpracy. Podczas realizacji konkretnych projektów dysponujemy także taborem dedykowanych pojazdów. Dzięki temu możemy szybko reagować zmiany na rynku transportowym.
W oczekiwaniu na zainteresowanie z Państwa strony, pozostajemy z wyrazami szacunku.

NASZA DEWIZA TO:
CZYSTE ZASADY – UCZCIWE RELACJE TO PODSTAWA DOBRYCH INTERESÓW.

log1
Ładowność: do 22 ton
Palety EURO: do 32
Objętość: 90 m3

log2
Ładowność: do 5,5 tony
Palety EURO: do 18
Objętość: 48,75 m3

log3
Ładowność: do 2,5 ton
Palety EURO: do 8-9
Objętość: 19,40 m3